baner strony

Warsztaty

Świadomość lubi się rozciągać. To jej natura znana od zarania dziejów… Aby się mogła rozciągać potrzebna jest wola, ale by wola mogła decydować o tym niezbędne jest spełnienie kilku warunków precyzyjnie ze soba połączonych. Po pierwsze ciekawość małego dziecka połączona z radością poznawania nowego. Ten stan świadomości zauważamy w oczach małego dziecka, które jeszcze nie zostało naznaczone przez dorosłych. Po drugie świadomość nie zna ograniczeń wynikających z uwarunkowań umysłu, który funkcjonuje w oparciu o przeszłość. Po trzecie świadomość ma umiejętność wychodzenia z czterowymiarowej czasoprzestrzeni. Po czwarte żadnych odwetów za przeszłość, z któregokolwiek wcielenia. Są to prawidła, ale aby one znalazły praktyczne zastosowanie potrzebne są narzędzia pozwalające osiągnąć sprawność przemieszczania się świadomości z prędkością światła,
a może jeszcze szybciej?

Techniki, których uczę na swoich warsztatach to połączenie dźwięku gongów, mis tybetańskich, kryształowych i konkretnych ćwiczeń dających możliwości zgłębiania jak funkcjonuje świadomość, a następnie rozciągania jej tak jak chcesz. Synergiczne połączenie pozwala osiągać korsept z samym sobą i otoczeniem i przynosi nowe rozwiązania…
To daje nieskończone możliwości do bezwysiłkowego modelowania: zdrowia, kariery, związków i innych aspektów swojego życia. Frajdą jest to, że osiągamy to bez cierpienia dla siebie samych i otoczenia. Jeszcze wiekszą frajdą jest to, że możemy się tą umiejętnością dzielić z innymi, a ci inni jeszcze z innymi i tak dalej. Jak sięgniesz świadomością poza znane horyzonty i zaczniesz wychodzić ze strefy komfortu psychicznego zobaczysz, że „niemożliwe jest tylko chwilowe”.

Warsztat AvatarGong

Warsztat AvatarGong
Warsztat AvatarGong to rezultat moich ponad 30 letnich doświadczeń, których zwieńczeniem jest oczywiście dźwięk i wibracje tworzonych przeze mnie gongów.
 
Wkomponowane w warsztat narzędzia pracy ze świadomością pozwalają w samodzielny sposób eksplorować świadomość indywidualną i kolektywną.  Umiejętności, które nabywasz poprzez praktykę pozwalają sprawnie rozpoznawać, zarządzać i kierować swoją uwagą.
 
Wszystkie praktyki w ramach warsztatu pozwalają tworzyć nową perspektywę życia. Dzieje się to w świadomości, a na planie fizycznym doświadczasz rezultatów. Ta umiejętność w burzliwych czasach jest tak naprawdę sztuką balansu w świadomości, aby kreować życie poprzez inicjowanie nowych zdarzeń z poziomu wyższej świadomości, co czyni lekkość (nie mylić z infantylnością) z jednoczesnym braniem odpowiedzialności za swoje decyzje. Stajesz się dla siebie guru.
 
„Świadomość uwielbia się rozciągać – świadomość nigdy nie śpi”
 
Koszt: 4 950 zł
Czas trwania: 8 dni
Maksymalna ilość uczestników: 10 osób
 
W trakcie pobytu uczestnicy mają zagwarantowany nocleg i 3 posiłki dziennie.
 

Wykuj swój gong

warsztaty 1

Termin warsztatu ustalany jest indywidualnie

Koszt i czas trwania:
Warsztat Gong 80 cm – 7 500 zł (4-5 dni)
Warsztat Gong 90 cm – 9 500 zł (5-6 dni)
Warsztat Gong 100 cm – 11 000 zł (6-7 dni)

Maksymalna ilość uczestników: 3 osoby

Zapewniam swoje doświadczenie, pracownię, nocleg, super wyżywienie i to, że każdy zabiera do domu własnoręcznie zrobiony gong.

Możesz zabrać ze sobą swoich najbliższych, w tym dzieci. Wiejski klimat daje ogromne możliwości spędzenia czasu nad jeziorem, przy ognisku, z bębnami i gongami, malowanie mandali, robienie łapaczy snów i makram.

Masaż dźwiękiem miś tybetańskich

warsztaty 2

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w prowadzonym przeze mnie kursie masażu misami tybetańskimi, podczas którego nie tylko zyskasz przydatną wiedzę dotyczącą technik medytacyjnych, terapii dźwiękowej, nabędziesz cenne umiejętności praktyczne, ale także poznasz nowe, ciekawe osoby 🙂

Podczas zajęć wytłumaczę Ci fenomen tworzenia strefy relaksu za pomocą instrumentów, a także zobrazuję techniki skutecznej terapii dźwiękiem.

Ze mną odkryjesz wszelkie tajemnice masażu za pomocą dźwięku i przekonasz się, jak zbawienny ma on wpływ na ciało oraz duszę człowieka. Do naszej dyspozycji jest ok. 40 gongów, kilkadziesiąt mis i wiele innych instrumentów. Wszystkie gongi są mojej produkcji. Udostępniam je w rozmiarach od 50 cm do 150 cm.

Do każdego uczestnika staram się podchodzić indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim jego dobro.

Po ukończeniu kursu uczestnik uzyskuje wiedzę, która umożliwi oraz ułatwi mu prowadzenie sesji na własną rękę – zarówno dla własnych potrzeb relaksu, jak i w formie zarobkowej.